קבוצת ברניר

צוות שער הנגב

 

המועצה האזורית שער הנגב, שעל גבול רצועת עזה, כוללת עשרה קיבוצים, מושב אחד, חווה חקלאית, כפר סטודנטים עולים, קריית חינוך משולבת ושני אזורי תעשיה. רקמה אנושית של צעירים, ותיקים ועולים חדשים. סה"כ  כ-6,000 תושבים.

זוהי ראיה ירוקה בצפון הנגב, המשתרעת על פני 180,000 דונם – השטח הפתוח הקרוב ביותר למרכז ישראל. מתוך תפיסת עולם של פתיחות והרחבת מעגלי העשייה, הם מקיימים מערכת שיתופי פעולה וקשרים עם העיר שדרות, מעוצות אזוריות שכנות, המועצה המקומית הבדואית שגב שלום, המגזר הדרוזי וקהילות אחיות יהודיות ונוצריות בהולנד, ארה"ב, ברזיל, גרמניה, איטליה, נורווגיה ועוד. לאחרונה מתחדשת העשייה החינוכית עם גורמים מתונים בעזה.

המועצה שותפה להגשמת חזונו של דוד בן גוריון ליישב את הנגב ולהפריח את המדבר. הקהילה האזורית בשער הנגב מגויסת לקידום המשימות הלאומיות: חיזוק ההתיישבות והביטחון בנגב הצפוני, קידום מערכת חינוך איכותית פורמאלית ובלי פורמאלית בבתי הספר וביישובים, פיתוח ההשכלה הגבוהה במכללה האקדמית "ספיר", פיתוח תעשייה עתירה ידע בפארק התעשייה "ספירים" וקליטת משפחות עולים וילדי נעל"ה בישובים וצעירים עולים בכפר הסטודנטים באיבים.

לצערנו, לאחרונה מתמודדת המועצה ויישוביה עם מציאות של חוסר שקט בטחוני, ירי של טילים יום יומי ואזעקות של צבע אדום. בסיועו של צה"ל, ובשיתוף פעולה יומיומי, ערוכים הישובים להגיב למצבי חירום. לאחרונה נבנה בית ספר תיכון ממוגן לגמרי, שמאפשר לילדי האזור ללמוד גם כשיש התקפת טילים.

ליאת גל, ראש הצוות, עובדת בברניר 21 שנים. התחילה את עבודתה בעיריית רהט שם עבדה עם רואה החשבון הקודם וכאשר חברת ברניר זכו במכרז, קלטנו אותה כעובדת שלנו. המשיכה לעבוד ברהט חמש שנים ובשנת 1997 עברה לשער הנגב, שם נמצאת עד היום.

ליאת גרה בבאר שבע, נשואה, אימא לשלושה ילדים וסבתא טרייה לנכדה שנולדה לפני כחודשיים. היא לומדת כיום תואר ראשון בחשבונאות עם הרחבה בכלכלה באוניברסיטה הפתוחה. ליאת מספרת שיש לה צוות מקסים ומאוד מגובש. הן משתדלות כל יום לאכול צהריים יחד וכשיש אירוע כולן הולכות. בחודשים האחרונים נקלטו לצוות שלוש עובדות חדשות. ליאת אומרת שבמועצה משתפים אותם כמעט בכל הדברים ואין כמעט הבדל בינם לבין שאר עובדי המועצה.

עובדיה מעידים עליה שהיא מאוד חברותית, נעימה, תומכת ותמיד שמחה לעזור.

מחלקת הנהלת חשבונות מונה את:

הרטה גרינברג עובדת בברניר 22 שנים. היא נולדה ברומניה ועלתה לארץ לפני 30 שנה. כיום גרה באשקלון, נשואה, אימא לשלושה ילדים וסבתא לארבעה נכדים. הרטה אחראית על תשלומים. בין השאר מתעסקת בהעברות מס"ב, ניכויים ובדיקת חשבונות.

לילי פרקש עובדת בברניר 22 שנים. גרה באשקלון, נשואה ואימא לשתי בנות. לילי התחילה במועצה אזורית שפיר שם עבדה שנה ולאחר מכן העבירו אותה לשער הנגב. לילי אחראית על תב"רים, דוחות משרד החינוך, קיבוצים, דוח שירות פסיכולוגי, קופה, חשבונות של מועצה, התאמות בנקים ופירעון מילוות.  לילי נבחרה בכנס העובדים האחרון לעובדת מצטיינת. כל הכבוד! J

מנשה כהן עובד בברניר 16 שנים. גר בנתיבות, נשוי ואב לארבעה ילדים. בעבודתו מתעסק בין השאר עם התאמות עם לקוחות, הלוואות של מועצות אזוריות, מים של החברה לפיתוח, התאמות שלטון מקומי וחיובים למועצות שונות.

ריימונד חזן עובדת בברניר 10 שנים. גרה בשדרות, נשואה עם שלושה ילדים, שבעה נכדים + אחד בדרך. ריימונד אחראית על הנהלת חשבונות של שתי עמותות: מרכז ההידרותרפי – מרכז שיקומי מתפתח, המשמש גם כמרכז איכותי לספא וספורט ומעניק באופן ייחודי שירותים משולבים לאוכלוסיות בעלות צרכים מיוחדים ואוכלוסיה בריאה מכל רחבי הנגב. והמרכז לשירות פסיכולוגי(עליו אפרט בהמשך).

עדה אלמסי עובדת בברניר 5 חודשים. גרה בשיבולים. אחראית על העמותה למען הקשיש  - בה פעילים כ250 גמלאים ומהווה בית חם לותיקי האזור, ועל שמעונים – ועדה מרחבית לתכנון ובניה.

מיכל מגירא עובדת בברניר 5 חודשים. גרה בשדרות, נשואה ואימא לשלושה ילדים. מיכל אחראית על ארבעה תאגידים: עמותת הספורט, עמותת התיירות, פארק תעשיה ספירים-  מנהלת הפארק אחראית על התחזוקה של אזור התעשיה(בשיתוף עם עיריית שדרות) ועמותת ארנון – עמותה מאוד גדולה שאחראית על המתנ"ס.

יפית יפרח החלה לעבוד החודש בחברה. גרה במושב שוקדה, נשואה ואימא לארבעה ילדים, שלושה ילדים ביולוגיים ואחת של גיסה שמגדלת עקב פטירתו. כרגע נמצאת בשלב החפיפה ולכן לומדת את כל התחומים, כאשר בסופו של דבר ישייכו אותה להתמחות מסוימת.

מחלקת שכר מונה 2 עובדות:

אירנה כץ עובדת בברניר 16 שנים. עלתה לארץ בשנת 1993, גרה באשדוד, נשואה ואימא לשני ילדים. התחילה לעבוד ב1996 בחוף אשקלון ובאר טוביה במשך 9 שנים. משנת 2005 נמצאת בשער הנגב. אירנה אחראית על מחלקת השכר ועל הכנת תלושים ל460 עובדים, ביניהם עובדי מועצה, מורים ועמותות.

אניט דודאי עובדת בברניר 4 שנים. גרה בקיבוץ שדה יואב, נשואה, אם לארבעה ילדים וסבתא לשני נכדים. לפני שהגיעה לברניר הייתה חשבת השכר של קיבוץ שדה יואב במשך 15 שנה. במסגרת תפקידה היא מסייעת לאירנה ואחראית על הכנת השכר לארבע עמותות וגופים של המועצה.

בנוסף למחלקות הללו, ישנן שתי עובדות נוספות בצוות:

אוגניה שקולניק  עובדת  בברניר יותר מ-5 שנים. נשואה  ואימא לשני ילדים בוגרים- בן אחד בגיל  32 ובת בת 29. במסגרת עבודתה במרכז לשירות הפסיכולוגי הינה עוסקת בכספים, קבלות, קופה קטנה, חשבונות ספקים.  מולה עובדת במועצה ריימונד חזן אשר אחראית על כל רישומי העמותה. אוגניה מציינת שזה תענוג לעבוד מולה, היא יסודית ומעמיקה, והן עובדות בשיתוף פעולה מלא. היא מספרת שהעבודה בשירות הפסיכולוגי מאד מעניינת מבחינת הצוות והקשרים הבין-אישיים. בנוסף לעבודה אוגניה עוסקת בתחום האלטרנטיבי- מטפלת ברייקי ורפלקסולוגיה ומייעצת בשאלות אישיות באמצעות קלפי טארוט.

בשל האיום הביטחוני והירי עזה שהוא כמעט יום-יומי ,יש עיסוק רב בנושא הטראומה. השירות הפסיכולוגי בשיתוף עם מחלקת הרווחה, מנהלים במשותף מרכז חוסן אזורי שמעניק טיפול מסובסד למבוגרים וילדים שסובלים מטראומה בעקבות ירי הקסאמים. כמוכן המרכז מסייע בניהול מרכז החוסן בשדרות.

אמי שלמה עובדת בברניר 5 חודשים, גרה בקיבוץ כפר עזה, נשואה ואימא לשלושה ילדים: גיא בן 13.5, גיל בת 10.5 ואלון בן 5. בעלת תואר ראשון במנהל ומדיניות ציבורית. היא עובדת בתפקיד מנהלת כ"א ושכר של המועצה. במסגרת תפקידה אחראית על: ריכוז החומר להכנת תלושי השכר של העובדים ובקרה על הכנתם, יישום הנחיות משרד הפנים והמועצה בנושא שכר ותנאי העסקה. כמו כן אחראית על קליטת עובדים וסיום העסקה של עובדים, ריכוז המעקב אחר שעות הנוכחות של עובדים וסיוע למנכל המועצה באיתור מענים וצרכים בנושא שאלות בתחום כ"א. בנוסף לכל אלה אמי נמצאת בועדת גיבוש במועצה ואחראית על פעילויות גיבוש וערבי עובדים.

נשמח לעמוד לרשותכם
במתן אינפורמציה על מגוון השרותים שמשרדנו נותן בתחום.

טלפון: 052-8335159
עבור לתוכן העמוד